Jeśli szukasz sprawdzonego, skutecznego i stosunkowo szybkiego do realizowania sposobu na uzupełnienie braków w swoim uzębieniu, jedynym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na implanty stomatologiczne. Zabieg, jeśli będzie wykonany w oparciu o szczegółową diagnostykę i dobrze zaplanowane działania, jest niezwykle efektywny. Implanty będą zachowywały się tak jak naturalne zęby, nie będzie widać też pomiędzy nimi żadnej różnicy.

Utrzymują się nawet kilkanaście lat, co stanowi najlepszy rezultat, jaki można osiągnąć – żadna inna metoda nie jest tak skuteczna i nie daje komfortu na tak długo. Być może implanty będą sporą inwestycją finansową, nie ma jednak sensu męczyć się dłużej z bólem podczas codziennego spożywania posiłków lub też brakiem komfortu w kontaktach z innymi ludźmi. Jak będzie przebiegał cały proces? Czy to prawda, że klinika Estedentica w Warszawie ma najlepszych specjalistów jak Renata Górska w dziedzinie chirurgii stomatologicznej?

Implanty zębowe – od konsultacji aż do zabiegu

W drodze marzenia o zdrowym, pięknym i pełnym uzębieniu najważniejsze jest podjęcie konkretnej decyzji, że chce się coś z tym zrobić i poszukać fachowej pomocy. Jeśli ten etap mamy już za sobą, warto poszukać informacji wśród znajomych i w internecie o tym, jakie mamy opcje i z czym wiążą się implanty. Dobrze jest także już zbierać pieniądze, ponieważ być może do samego wykonania zabiegu jest jeszcze daleko, to z pewnością nie będzie to najtańsza rzecz – należy liczyć się z kwotą nawet kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Jest to jednak niewielki koszt w porównaniu do tego, że pozbędziemy się bólu podczas spożywania posiłków czy wreszcie przestaniemy się wstydzić rozmawiając z kimś lub uśmiechając się.

Decydując się na implanty należy znaleźć odpowiednią dla nas klinikę i umówić się na specjalistyczną konsultację, podczas której lekarz implantolog wykona niektóre badania, a także zleci poszerzoną diagnostykę. Być może będzie potrzebna również kolejna konsultacja, na której omówiony zostanie konkretny, indywidualny i specjalistyczny plan działania. Później zostanie wyznaczona data zabiegu, po którym należy jeszcze umówić się na wizytę kontrolną w terminie zasugerowanym przez lekarza.

Implanty stomatologiczne – klinika Estedentica

Prawdą jest to, co można przeczytać w internecie, że klinika Estedentica w Warszawie należy do ścisłego grona najlepszych specjalistów w całej Europie. Pracujący tam implantolodzy współpracują z ekspertami na całym świecie, pomagając przy trudnych przypadkach. Co ważne, mają olbrzymią wiedzę i cenne doświadczenie, dzięki czemu są w stanie pomóc każdemu, kto się do nich zgłosi. Jeśli implanty zębowe, to tylko dzięki klinice Estedentica będziemy maksymalnie zadowoleni z efektu końcowego.