Jagoda (29 lat): chciałabym móc powiedzieć, że mam najmodniejszą łazienkę zaaranżowaną w stylu nowoczesnym. Jednak tak nie jest, moja wizja tego jak będzie wyglądała moja łazienka, zupełnie nie pokrywała się poszczególnymi elementami łazienki. Podobało mi się dla przykładu gessi armatura tworząca niemal wodospady, jednak do moje łazienki takie rozwiązanie nie mogło być nawet brane pod uwagę. Mam za małą łazienkę i umieszczenie tych pięknych elementów nie wchodziło w grę. Czy jestem zadowolona z mojej łazienki? Tak, choć przy znam, że zawsze pozostanie ten zawód, że nie mogłam wybrać tego rozwiązania, które mi najbardziej zapadło w pamięć.

 

Tomasz (32 lata): niedawno kupiłem mieszkanie i aktualnie jestem na etapie jego wykańczania. Na chwilę obecną myślę przede wszystkim nad stworzeniem fantastycznej łazienki. Jestem kawalerem i chciałbym, że moje mieszkanie oddawało moją naturę. Gdy przeglądając armaturę Gessi, znalazłem na tej stronie – https://mirad.pl/armatura/gessi/ prysznice podświetlane ledem i podwieszone pod sufit uznałem, że muszę to mieć. Taki prysznic idealnie pasuje do mojego kawalerskiego mieszkania, a do tego wygląda naprawdę interesująco.

 

Jagna (45 lat): ostatnio odświeżaliśmy naszą łazienkę. Szukaliśmy stylu, który będzie odpowiedni do naszej małej kuchni w bloku. Ostatecznie stwierdziliśmy, że stylem, który najbardziej odpowiada zarówno mnie, jak i mojemu mężowi jest styl industrialny. Właśnie tak wygląda aktualnie nasza łazienka. Jest przejrzysta, nie zawiera więcej przedmiotów niż to niezbędne. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z naszego wyboru.

 

Marian (65 lat): nie rozumiem o chodzi z tym całym zamieszaniem ze stylami w aranżacji. Gdy ja z żoną odświeżaliśmy nasze mieszkanie to przynosiliśmy do niego wszystko, co nam się spodobał. Choć teoretycznie powinien powstać misz – masz, to jednak pilnowaliśmy, by przyniesione sprzęty współgrały z pozostałymi. Tak narodził się nasz własny, domowe styl eklektyczny. Jesteśmy z niego zadowoleni, a znajomi także często go chwalą, gdy przychodzą w odwiedzin