Coraz częściej zastanawiając się gdzie spędzić tegoroczne wakacje, wybiera się wyjazd w góry, zamiast wypoczynku nad polskim morzem. Fanów plaż może dziwić co jest tak fascynującego latem w miejscach, które kojarzą się ze stokami narciarskimi i spacerami po kolana w śniegu. Turystyka w górach kwitnie niezależnie od pory roku i warunków pogodowych, czym bije na głowę nadmorskie kurorty.

Szukając wakacyjnej destynacji warto sprawdzić ofertę Kompleks Beskid. Znajduje się on na styku dwóch, pięknych pasm górskich: Beskidami i Gorcami. Dla fanów sportu, są tu trzy wyciągi narciarskie: czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, wyciąg orczykowy oraz wyrwirączka, nastawiona na najmniejszych narciarzy. Znajdują się tu również cztery świetnie oświetlone, dośnieżane i nagłaśniane trasy narciarskie: jedna o długości 750 metrów, wzdłuż wyciągu krzesełkowego, druga o długości 250 metrów, znajdująca się w okolicy wyciągu orczykowego, okrężna trasa o długości 1km, obok wyciągu krzesełkowego oraz ośla łączka 80-metrowa. Dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z najpopularniejszym sportem zimowym jakim jest narciarstwo, Kompleks Beskid oferuje naukę pod okiem profesjonalistów. Podhalańska Szkoła Narciarska posiada licencję SITN-PZN, zajmują się nauką zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Na miejscu są dostępne również wypożyczalnie sprzętu. Więc brak umiejętności czy nart nie będzie już przeszkodą do rozpoczęcia zimowych aktywności!

Dla osób podróżujących w okolice Beskida w celach niekoniecznie rekreacyjnych, może mieć znaczenie ogromna dostępność sal konferencyjnych. Są one wyposażone w projektor multumedialny, telewizor, rzutnik, odtwarzacz DVD, flipchart. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz posiadają możliwość zaciemnienia. Jeśli obsługa któregokolwiek z dostępnych sprzętów może stanowić kłopot – bez obaw, na miejscu jest ekipa techniczna, która służy pomocą. Na terenie całego ośrodka dostępny jest bezprzewodowy internet. Po zajęciach na sali konferencyjnej, ośrodek oferuje śniadania, lunche, kolacje. Nikt nie wyjdzie stąd niezadowolony.

Centrum biznesowe w górach to idealny wybór zarówno do realizowania spotkań biznesowych, ale również szkoleń, warsztatów, meetingów i wszelkich innych wydarzeń o formalnym charakterze. Jest to idealny wybór, jeśli poza profesjonalnym charakterem spotkania ważne jest to, by po części formalnej goście mogli spędzić aktywnie czas w pięknym otoczeniu, lub po prostu wypocząć w strefie wellness lub na basenie. Dostępny jest bezpłatny parking.